Tvorba textu

Překlad a tvorba německého textu jsou dvě zcela rozdílné věci. Máte báječný slogan? Nedá se však doslovně převést do němčiny. K tomu je potřeba velmi kreativního myšlení zkušeného textaře.

Potřebujete přesvědčivé německé marketingové texty? Chtěli byste příspěvky pro německé sociální sítě s jistým zásahem? Nebo strhující příspěvky na blog v němčině, které ihned osloví více německy mluvících čtenářů?

Cílené texty

Vytvořím texty v německém jazyce, které zasáhnou vaše cílové publikum v německy mluvících zemích.

Po obsáhlé konzultaci proniknu hlouběji do vaší společnosti, vaší cílové skupiny, vašich USP (jedinečných prodejních argumentů) a celé zakázky. Následně převedu vaše sdělení do německého reklamního jazyka, který u vašich německých zákazníků rozezní tu správnou strunu.

Zabodujte díky atraktivním textům textaře.

Napište mi na info@kratschmer.cz nebo přes kontaktní formulář.

KRÄTSCHMER.cz | Překlady německého jazyka

5,0

 • Avatar Ondřej Doupal ★★★★★ před 3 měsíci
  Skvělá zkušenost, můžu jen doporučit.
  Pan Krätschmer je velice vstřícný a nápomocný. Komunikace byla profesionální a lidská. Pokud budu potřebovat znovu Certifikovaný překlad z NJ vím na koho se obrátit.
  … More
 • Avatar Miroslav Slovák ★★★★★ před 9 měsíci
  Skvělý profesionální přístup, velmi spokojen s překladem, s výkladem v zahraničí i diplomatické jednání s nepříjemným Švýcarem, spokojen po všech stránkách...super
 • Avatar Michal Vavrda ★★★★★ a year ago
  Vždy velká spokojenost s komunikací a rychlostí odborného překladu. Mohu jen doporučit.
 • Avatar Martin Prekop ★★★★★ a year ago
  Profesionální přístup a jednání, velmi rychlé dodání překladů v nadstandardní kvalitě. Rozhodně můžu doporučit.
 • Avatar Marta Davidová ★★★★★ před rokem
  Skvělé jednání a rychlé vyhotovení překladů. Byla jsem překvapena hlavně super přístupem. Mohu jen doporučit
 • Avatar Lucie Kubešová ★★★★★ před týdnem
  Příjemná a profesionální komunikace. Vše vyřízeno rychle a v termínu, včetně dodatků z mé strany. Určitě využiji překladatelských služeb i v budoucnu a můžu vřele doporučit!
 • Avatar Hupsni Tam ★★★★★ před měsícem
  Doporučení na pana Krätschmera jsem dostal od kamaráda a mohu opět dál doporučit. Potřeboval jsem pomoci s prezentací do semináře na VŠ a provést kontrolu seminární práce v NJ. Moc se mi líbil osobní … More přístup a názorné upozornění na chyby, díky čemuž jsem se mohl i poučit. Pokud budu opět potřebovat pomoct s německým překladem nebo korekturou, určitě se na něj obrátím.
  Daniel Chadim

Potřebujete vytvořit německý text?