Menu Zavřeno

O nás

O nás a proč právě my

Němčinou se zabýváme už více než 23 let. Naše práce je založena na zkušenostech z německy mluvících zemí a spolupracujeme s rodilými mluvčími. Denně jsme v kontaktu s německy mluvícími zákazníky. Překladatel Mgr. Patrik Krätschmer je absolventem magisterského studia v oboru Němčina pro překladatelskou a tlumočnickou praxi, kde získal odborné znalosti překladu a tlumočení a jazykovou certifikaci C2. Díky tomu jsme schopni zajistit přesné, odborné a vysoce kvalitní překlady do/z německého jazyka a dodržet nejvyšší standard kvality všech překladatelských služeb. Naší další velkou výhodou je spolupráce s rodilými mluvčími.

Naše zkušenosti

V současnosti spolupracujeme s několika tuzemskými i zahraničními firmami a překládáme pravidelně velké i menší zakázky. Překlady německého jazyka poskytujeme také pro tuzemské a zahraniční překladatelské agentury. Působíme rovněž jako odborný poradce pro podnikání na německém a rakouském trhu. Máme zkušenosti s provozováním e-shopu na největších německých tržištích, jako jsou Amazon a Ebay. Poskytujeme kompletní odborné poradenství pro úspěšný vstup na německý či rakouský trh.

Náš hlavní přínos pro vás

Kvalitní, odborný a rychlý překlad odborného textu do/z němčiny. Klademe velký důraz na vysokou kvalitu překladu, jsme schopni zachovat přesný význam a přesnou grafickou podobu originálu. Lokalizujeme a upravujeme texty dle místních specifik. Používáme v současnosti nejmodernější CAT nástroj SDL Trados Studio 2019, který nám umožňuje překlad nejrůznějších formátů textu. Korektury německých textů provádí pouze kvalifikovaní rodilí mluvčí.

Co umíme opravdu nejlépe

Specializujeme se na odborné překlady. Překládáme především smlouvy, živnostenská oprávnění, návody, příručky, obchodní dopisy, pojistky, právní texty, marketingové texty, internetové stránky, texty z oblasti stavebnictví, automobilového a lékařského průmyslu. Zajistíme překlad veškerých odborných textů.

3 důvody proč si vybrat právě nás

1. Zajistíme vysoce kvalitní překlad

2. Garantujeme vyhotovení v termínu

3. Spolupracujeme s rodilými mluvčími

certifikát překlady a tlumočení

Pošlete nám Vaši poptávku