Překlad německého jazyka

Překlad je mým hlavním oborem činnosti. Jako odborný a profesionální překladatel převedu veškeré vaše texty bezchybně z/do němčiny a dodržím váš termín dodání.

Váš překlad zkontroluje rodilý mluvčí, korektor dodatečně uskuteční řádnou jazykovou a stylistickou korekturu a dodá vašim textům poslední úpravy. Překládám veškeré tematické oblasti a žádný text pro mě není příliš těžký.

Spolupracuji pouze s prvotřídními překladateli, které průběžně hodnotím a spolupracuji pouze s těmi, kteří mají nejlepší výsledky.

Rychlý nebo komplikovaný překlad? Bez žádných dalších poplatků. Přeložím pro vás jakékoli téma i formát textu.

Nabízím vám německé překlady za výhodnou cenu, včetně nebo bez korektury. Můžete mě požádat o nezávaznou nabídku.

odborny-preklad-nemcina

Překlady na míru

Vyžaduje váš překlad specifický styl? Potřebujete velmi krátkou dodací lhůtu? Nebo chcete snížit náklady? Rád vám poskytnu odpovídající odpovědi na všechny vaše otázky k překladu.

Můžete mi napsat na info@kratschmer.cz nebo poslat nezávaznou objednávku přes kontaktní formulář. Já se vám ozvu obratem.

KRÄTSCHMER.cz | Překlady německého jazyka

5,0

 • Avatar Ondřej Doupal ★★★★★ před 3 měsíci
  Skvělá zkušenost, můžu jen doporučit.
  Pan Krätschmer je velice vstřícný a nápomocný. Komunikace byla profesionální a lidská. Pokud budu potřebovat znovu Certifikovaný překlad z NJ vím na koho se obrátit.
  … More
 • Avatar Miroslav Slovák ★★★★★ před 9 měsíci
  Skvělý profesionální přístup, velmi spokojen s překladem, s výkladem v zahraničí i diplomatické jednání s nepříjemným Švýcarem, spokojen po všech stránkách...super
 • Avatar Michal Vavrda ★★★★★ a year ago
  Vždy velká spokojenost s komunikací a rychlostí odborného překladu. Mohu jen doporučit.
 • Avatar Martin Prekop ★★★★★ a year ago
  Profesionální přístup a jednání, velmi rychlé dodání překladů v nadstandardní kvalitě. Rozhodně můžu doporučit.
 • Avatar Marta Davidová ★★★★★ před rokem
  Skvělé jednání a rychlé vyhotovení překladů. Byla jsem překvapena hlavně super přístupem. Mohu jen doporučit
 • Avatar Lucie Kubešová ★★★★★ před týdnem
  Příjemná a profesionální komunikace. Vše vyřízeno rychle a v termínu, včetně dodatků z mé strany. Určitě využiji překladatelských služeb i v budoucnu a můžu vřele doporučit!
 • Avatar Hupsni Tam ★★★★★ před měsícem
  Doporučení na pana Krätschmera jsem dostal od kamaráda a mohu opět dál doporučit. Potřeboval jsem pomoci s prezentací do semináře na VŠ a provést kontrolu seminární práce v NJ. Moc se mi líbil osobní … More přístup a názorné upozornění na chyby, díky čemuž jsem se mohl i poučit. Pokud budu opět potřebovat pomoct s německým překladem nebo korekturou, určitě se na něj obrátím.
  Daniel Chadim

Potřebujete bezchybný překlad včas?