Kdo jsme?

Němčinou se zabýváme už více než 23 let. Naše práce je založena na zkušenostech z německy mluvících zemí a spolupracujeme s rodilými mluvčími. Denně jsme v kontaktu s německy mluvícími zákazníky. Zakládající překladatel Mgr. Patrik Krätschmer je absolventem magisterského studia v oboru Němčina pro překladatelskou a tlumočnickou praxi, kde získal odborné znalosti překladu a tlumočení a jazykovou certifikaci C2. Díky tomu je schopen zajistit přesné, odborné a vysoce kvalitní překlady do/z německého jazyka a dodržet nejvyšší standard kvality všech překladatelských služeb. Naší největší výhodou je spolupráce s rodilými překladateli, kteří pro nás zajišťují odborné překlady a korektury.

Naše zkušenosti

V současnosti spolupracujeme s několika tuzemskými i zahraničními firmami a překládáme pravidelně velké i menší zakázky. Překlady německého jazyka poskytujeme také pro tuzemské a zahraniční překladatelské agentury. Působíme rovněž jako odborní poradci pro podnikání na německém a rakouském trhu. Máme zkušenosti s provozováním e-shopu na největších německých tržištích, jako jsou Amazon nebo Ebay. Poskytujeme komplexní odborné poradenství nejen pro úspěšný vstup na německý či rakouský trh, ale také pro úspěšné dlouhodobé podnikání.

Náš hlavní přínos pro vás

Kvalitní, odborné a rychlé překlady odborných textů do/z němčiny. Klademe důraz na vysokou kvalitu překladu, jsme schopni zachovat přesnou významovou správnost a grafickou podobu originálu. Lokalizujeme a upravujeme texty dle místních specifik a zvyklostí. Používáme v současnosti nejmodernější CAT nástroj SDL Trados Studio 2019, který nám umožňuje přeložení nejrůznějších formátů textu. Korektury německých textů provádí pouze kvalifikovaní rodilí překladatelé.

Co umíme opravdu nejlépe

Specializujeme se hlavně na odborné překlady. Překládáme především smlouvy, živnostenská oprávnění, návody, příručky, obchodní dopisy, pojistky, právní texty, marketingové texty, internetové stránky, texty z oblasti stavebnictví, automobilového a lékařského průmyslu. Přeložíme jakýkoliv druh odborného či neodborného textu.

3 hlavní důvody proč si vybrat právě nás

1. Zajistíme vysoce kvalitní překlad

2. Dodržíme termín vyhotovení překladu

3. Spolupracujeme s rodilými překladateli

Mezi naše klienty se řadí jak menší tak větší firmy.

Zašlete nám Vaši poptávku nebo nás přímo kontaktujte.

Sháníte profesionální služby?