Kdo jsme?

Profesionálními překlady němčiny se zabýváme už více než 7 let. Naše práce je založena na zkušenostech z německy mluvících zemí a spolupracujeme také s rodilými mluvčími. Jsme rovněž v každodenním kontaktu s německy mluvícími zákazníky.

Překladatelskou a tlumočnickou činnost poskytujeme na jazykové úrovni C2. Díky tomu jsme schopni zajistit přesné, odborné a vysoce kvalitní překlady do/z německého jazyka a dodržet nejvyšší standard kvality všech překladatelských služeb. Jednou z našich předností je spolupráce s rodilými překladateli, kteří pro nás zajišťují korektury odborných překladů.

Naše zkušenosti

V současnosti spolupracujeme s několika tuzemskými i zahraničními firmami a překládáme pravidelně velké i menší zakázky. Překlady německého jazyka poskytujeme také pro tuzemské a zahraniční překladatelské agentury.

Působíme rovněž jako odborní poradci pro podnikání na německém a rakouském trhu. Máme zkušenosti s provozováním e-shopu na největších německých tržištích, jako jsou Amazon nebo Ebay. Poskytujeme nejen komplexní a odborné poradenství pro úspěšný vstup na německý či rakouský trh, ale také poradenství pro úspěšné a udržitelné podnikání.

Co Vám poskytneme

Rychlý, precizní a odborný překlad textu do/z němčiny. Klademe velký důraz na vysokou kvalitu překladu, především na zachování přesného významu v cílovém jazyce. Lokalizujeme a upravujeme texty dle místních specifik a zvyklostí. Používáme v současnosti nejmodernější CAT nástroj SDL Trados Studio 2020, který nám umožňuje precizní přeložení nejrůznějších formátů textu. Korektury německých textů provádí pouze kvalifikovaní rodilí překladatelé.

Co umíme opravdu nejlépe

Specializujeme se na odborné a soudně ověřené překlady. Překládáme především pracovní smlouvy, živnostenská oprávnění, vysvědčení, právní spisy, návody, příručky, obchodní dopisy, pojistky, marketingové texty, internetové stránky, ale také texty ze stavebnictví, automobilového a lékařského průmyslu. Jsme schopni přeložit jakýkoliv formát a druh odborného či neodborného textu.

4 hlavní důvody proč si vybrat právě nás

1. Zajistíme rychlý a kvalitní překlad

2. Dodržíme termín vyhotovení překladu

3. Spolupracujeme s rodilými překladateli

4. Překládáme za rozumné ceny

Našim klientům pomáháme již od roku 2013.

Zašlete nám Vaši poptávku nebo nám zavolejte.

Sháníte profesionální překlad?